Laserem na niesforne owłosienie

Laserem na niesforne owłosienie

Codzienna depilacja miejsc intymnych przy korzystaniu z tradycyjnych metod jest po pierwsze czasochłonna i męcząca, a po drugie wiąże się z ryzykiem podrażnień skóry. Chcesz pozbyć się włosków bezboleśnie i na trwałe z każdej części ciała? Szukasz szybkich sposobów na depilację, które pozwolą cieszyć się gładką skórą na zawsze? Sprawdź najlepszy sposób, jakim jest depilacja laserowa, dzięki której pozbędziesz się problemu z pojawiającymi się wciąż włoskami po zastosowaniu wosku lub tradycyjnego depilatora.

Gdzie można przeprowadzić zabieg depilacji laserowej?

Mieszkasz w Warszawie lub okolicach? Polecamy ofertę salonu kosmetycznego, którą sprawdzisz na www.depilacja-laserowa.info. Chcesz dowiedzieć się więcej? Umów się na darmową konsultację przez telefon lub stacjonarną w salonie. Jej koszt to 60 złotych, lecz jeśli będziesz kontynuowała zabiegi w naszym salonie, koszt pierwszego z nich będzie pomniejszony o tę kwotę.

Doświadczony zespół kliniki jest do Twojej dyspozycji i z chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz rozwieje każdą wątpliwość. Zapraszamy do rezerwacji zabiegu online. Możesz skorzystać także z pakietów promocyjnych zwierających dodatkowe zabiegi na inne części ciała podczas jednej wizyty. Wybór jest dość szeroki i obejmuje między innymi depilacja bikini głębokie, łydki, pachy, kolana linię brzucha oraz stopy. W ofercie proponujemy także depilację całego ciała z okolicami intymnymi lub bez.

Na czym polega zabieg depilacji laserowej?

Zabieg laserowej depilacji wykorzystuje zdolności przenikania wiązki do mieszków włosowych i ich skutecznego niszczenia. W trakcie zabiegu usuwane są wszelkie struktury, które odpowiadają za naturalny wzrost włosa. Dzięki usunięciu mieszków włosowych skóra nie będzie miała już możliwości produkcji włosów. Dzięki stosowaniu najnowszych technologii i sprzętu można zapewnić najwyższą skuteczność i szybkość zabiegu usuwania włosów.

Czas zabiegu uzależniony jest od miejsca depilacji włosów i trwa od 10 do 60 minut. Cena jednego spotkania zaczyna się od 200 złotych i jest również uzależniona od rodzaju i miejsca depilacji. Dla utrwalenia efektów depilacji laserowej zaleca się przeprowadzenie raz w roku zabiegu przypominającego. Ich rozpoczęcie wskazane jest po zakończeniu pełnej sesji zabiegów, która obejmuje zazwyczaj od sześciu do ośmiu spotkań.

Odmiany i najważniejsze cechy depilacji laserowej

Depilacja laserowa Warszawa oferuje zabiegi usuwające wąsik, włosy pod pachami, na brzuchu oraz na całych nogach. Proponujemy także depilację laserową szpary pośladkowej, twarzy, pleców, ramion, a także barków. Najbardziej popularną formą zabiegu jest jednak depilacja okolic bikini. Wyróżnia się płytkie, głębokie, klasyczne oraz francuskie. W klasycznej wersji usuwa się włoski tylko z okolic pachwin i przy linii majtek. Jest ona wybierana przez kobiety, które chcą usunąć tylko te najbardziej widoczne owłosienie.

Wybierając usługi w naszym salonie, możesz być pewna pięknej, gładkiej i delikatnej skóry zaraz po zabiegu. Korzystając z depilacji laserowej, zyskasz dodatkowy czas, którego nie musisz już marnować na depilację maszynką w domu lub woskiem w salonie. Unikasz w ten sposób także podrażnień i ran, które powstają przy goleniu maszynką. Zapobiega to także infekcjom. Jeśli uprawiasz sport lub lubisz masaże, z pewnością docenisz trwale gładką skórę bez podrażnień.