Na Sanie powstaną dwa nowe mosty

Na Sanie powstaną dwa nowe mosty

Pojawiły się nowe plany dotyczące budowy mostów na Sanie. Tym razem na planach się już nie skończyło, bo odpowiednie podpisy znajdują się już na odpowiednich dokumentach. Mosty, o których mowa, pojawią się w Jarosławiu i Stalowej Woli.

Stalowa Wola i Jarosław

Dwoma miastami, w których powstaną mosty są Stalowa Wola i Jarosław. To jedne z największych miast Podkarpacia, więc budowanie strategicznej infrastruktury jest w nich kluczowe dla całego województwa.

Decyzję o rozpoczęciu tych inwestycji już podjęto i nie ma od niej odwrotu. Przypieczętował ją podpis Ewy Leniart, wojewody podkarpackiej, oraz Władysława Ortla, marszałka województwa. Świadkiem złożenia podpisów był Rafał Weber, wiceminister infrastruktury.

Więcej newsów ze Stalowej Woli znajdziesz na stalowainfo.pl.

San – rzeka owiana złą sławą

San to rzeka, która nie cieszy się dobrą sławą. W niektórych środowiskach nawet uważa się ją za rzekę, która porywa ludzi. Owszem, wiele osób utopiło się już w Sanie, ale dlaczego niby ona miała by być bardziej niebezpieczna od pozostałych? Otóż chodzi o jej silny prąd. Po wpadnięciu do niej dużo trudniej wypłynąć niż np. z Wisłoka.