Szansa dla kół gospodyń wiejskich

Szansa dla kół gospodyń wiejskich

złonkinie kół gospodyń wiejskich po raz kolejny mogą wziąć udział w specjalnie dla nich przygotowanych szkoleniach. Tak jak poprzednio, za ich profesjonalny charakter odpowiada Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

Szansa dla kół gospodyń wiejskich

Do skorzystania ze szkolenie uprawnione są członkinie wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich z 9 województw – w tym Podkarpackiego. Podczas nauki uczestniczki kursu dowiedzą się między innymi jak sprostać coraz wyzszym standardom w zakresie jakości produktów regionalnych, jak wdrażać innowacyjne systemy produkcji, a także w jaki sposób nawiązać współpracę z podmiotami zagranicznymi. Panie poznają też kilka nowych metod na sfinansowanie potrzeb swojej działalności gospodarczej. Udział w takich szkoleniach jest bezpłatny.

Rekrutacja na szkolenia zostanie zamknięta po 25 września bieżącego roku. Same zajęcia mają natomiast rozpocząć się pod koniec października lub na początku listopada. Organizatorzy przyznają jednak, że póki co sami nie wiedzą, jaka będzie dokładna data pierwszego spotkania. Wszelkie brakujące informacje będą na bieżąco udostępniane zakwalifikowanym do projektu kobietom.