W Rzeszowie odbędzie się Kiermasz Wyczytanych Książek z ofertą ponad 2400 pozycji

W Rzeszowie odbędzie się Kiermasz Wyczytanych Książek z ofertą ponad 2400 pozycji

Wyznaczone miejsce na literackie zakupy to parking obok budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie (WiMBP), znajdujący się przy ulicy Sokoła 13. Miłośnicy czytelnictwa będą mieli okazję nabyć jedną z prawie 2500 książek podczas Kiermaszu Wyczytanych Książek. Event zorganizowany przez WiMBP, zaplanowany jest na środę, 26 czerwca.

Kiermasz rozpocznie swoje działanie punktualnie o godzinie 9:00 i będzie dostępny dla zwiedzających do godziny 17:00. Na miejscu czekać będzie bogata oferta literacka. Jak mówi Natalia Szwedo, przedstawicielka WiMBP, wśród dostępnych pozycji znajdą się zarówno dzieła literatury pięknej – polskiej jak i zagranicznej, lektury popularnonaukowe z różnych dziedzin nauki, albumy oraz podręczniki. Dodatkowo w asortymencie nie zabraknie publikacji dedykowanych dzieciom i młodzieży.

Organizatorzy kiermaszu przewidzieli, że książki wycofane z rzeszowskich bibliotek zostaną sprzedawane już od ceny 2 zł. Mając na uwadze komfort zwiedzających, przygotowano również fachową pomoc bibliotekarzy. Płatności za zakupione pozycje będą możliwe tylko w formie gotówkowej.