Jacek Czajka nowym dyrektorem tarnobrzeskiego szpitala

Jacek Czajka nowym dyrektorem tarnobrzeskiego szpitala

Tarnobrzeska placówka medyczna była bez formalnego kierownictwa od 23 lutego br. Wtedy to Krzysztof Stolarski zdecydował się na swoją rezygnację ze stanowiska dyrektora, co skutkowało tym, że jego obowiązki przejął Zbigniew Halat. Po upływie ponad połowy roku oczekiwania, szpital w Tarnobrzegu oficjalnie ogłosił, iż nowym dyrektorem został Jacek Czajka.

W ciągu ostatnich miesięcy szpital w Tarnobrzegu zanotował wiele znaczących zmian. Placówka stale publikuje oferty pracy dla wykwalifikowanych specjalistów gotowych dołączyć do kadry. Ale to nie tylko personel medyczny przeżywa zmiany, tak samo jest z najwyższą warstwą zarządzającą.

Dnia 23 lutego bieżącego roku, Krzysztof Stolarski podjął decyzję o rezygnacji z roli dyrektora tarnobrzeskiego szpitala. Na czas poszukiwania następcy, jego funkcje przejął Zbigniew Halat, który pełnił wcześniej obowiązki zastępcy dyrektora ds. administracyjno-technicznych.

Według informacji przekazanych przez Tomasza Leyko, rzecznika prasowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, nowym dyrektorem szpitala w Tarnobrzegu został Jacek Czajka. Wybrano kandydata spoza regionu Podkarpacia. Nowo mianowany dyrektor ma wykształcenie menedżerskie i rozpocznie swoją pracę na nowym stanowisku 18 września.