Odgryzł kawałek ucha przedstawicielowi rady miasta

Odgryzł kawałek ucha przedstawicielowi rady miasta

Impreza nie poszła po niczyjej myśli

Kiedy może dojść do sytuacji, w której biznesmen decyduje się odgryźć politykowi ucho? Czy takie akcje dzieją się na wiecach wyborczych czy może na spotkaniach rady miasta? Ani w jedno, ani drugie. Takie rzeczy dzieją się w przestrzeni prywatnej, gdy nie ma ani żadnych kamer, ani oficjalnych procedur do przejście. Politycy i biznesmeni bardzo często spotykają się ze sobą, gdy mają coś ważnego do omówienia, ale też spotykają się aby świętować. Elity z Hadli Szklarskich mieli do świętowania inwestycję, wartą kilka milionów złotych. Pojawił się jednak mały problem, ponieważ podczas uroczystej kolacji w restauracji doszło do małej awanturki. Z małej zrodziła się większa, aż w końcu doszło do rękoczynów. To chyba najgorszy możliwy sposób na zakończenie spotkania, ale tak niestety było tym razem.

Wszystkie chwyty dozwolone?

Nie każdy z nas jest urodzonym wojownikiem. Nie każdy więc musi znać sztuki walki albo wiedzieć, jakie są zasady honorowego pojedynku. Są jednak takie ciosy, których nie powinno się zadawać w starciu jeden na jeden. Jednym z nich jest oczywiście cios w krocze, ale nie wolno też nikomu odgryzać czegokolwiek. Jakie części ciała najczęściej odgryza się podczas krwawych bójek? Są to uszy, wargi czy nawet palce. W każdej możliwej sytuacji jest to jednak przegięcie i zasługuje na potępienie. O ile jakiekolwiek samosądy są niewłaściwe, tak nawet i w nich panują jakieś reguły, których przekroczenie jest godne pożałowania.

Co to za inwestycja?

Cóż to za inwestycja mogła wzbudzić aż tyle emocji? Chodziło o utworzenie nowego obiektu na terenie gminy Przeworsk. Miały się znaleźć na nim takie atrakcje jak jacuzzi, lodowisko czy ścianka wspinaczkowa. Czy te atrakcje są tak wspaniałe, że warto się o to bić? Według uczestników tego nieformalnego spotkania najwidoczniej tak, choć pewnie większość osób będzie miała inne zdanie na ten temat. Oczywistym jest, że z perspektywy biznesmena inwestowanie jest bardzo poważna sprawą. Ma ono kolosalne skutki za każdym razem, bez względu na to, czy inwestycja się zwróci czy nie. Zarówno te pozytywne, jak i te negatywne mogą przytłoczyć swoim ogromem.