Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci świętuje Dzień Dziecka z lokalną społecznością na Pikniku Charytatywnym

Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci świętuje Dzień Dziecka z lokalną społecznością na Pikniku Charytatywnym

W tym roku, już po raz jedenasty, Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci zorganizowała charytatywny piknik, który miał swoje źródło w obchodach Dnia Dziecka. Ta wyjątkowa impreza to nie tylko okazja do wspólnej zabawy, ale również sposób na pokazanie, że pomimo choroby, hospicjum potrafi być miejscem pełnym radości, gwaru i pozytywnej energii.

Goście pikniku mieli możliwość skorzystania z szerokiego spektrum atrakcji. Na scenie odbywały się liczne występy, a dodatkowo mogli oni podziwiać pokazy sprzętu służb ratowniczych. Były prezentacje grup rekonstrukcyjnych, a także ekspozycje motocykli i samochodów. Na najmłodszych czekały dmuchane zjeżdżalnie oraz kreatywne stanowisko do malowania twarzy. Nikt nie odszedł też głodny – wszyscy uczestnicy mogli skosztować poczęstunku.

Piknik był również doskonałą okazją do spotkania ekipy Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci z mieszkańcami regionu. Jak zaznaczał Rafał Ciupiński, prezes fundacji, wydarzenie to jest również formą podziękowania dla lokalnej społeczności za wsparcie. Zdaniem Ciupińskiego, bez dobroci i hojności ludzi, fundacja nie mogłaby realizować swojej misji na tak dużą skalę.