Zespół Boys w kampanii wyborczej Marcina Warchoła

Zespół Boys w kampanii wyborczej Marcina Warchoła

Zespół Boys w kampanii wyborczej Marcina Warchoła

Zespół Boys wziął udział w kampanii wyborczej Marcina Warchoła. Cała impreza odbyła się na rzeszowskich Bulwarach w okolicach południa, a wstęp był darmowy. Koncert zorganizował komitet wyborczy Warchoła, który walczy o głosy rzeszowian w zbliżających się wyborach. W pewnym momencie nawet sam kandydat wszedł na scenę i zatańczył razem z członkami tego słynnego zespołu. Pojawił się również dotychczasowy prezydent Tadeusz Ferenc, który popiera kandydaturę Warchoła.

Wybory prezydenckie w Rzeszowie coraz bliżej

Wybory prezydenckie w Rzeszowie odbędą się już 12 czerwca, a rzeszowianie będą mogli zagłosować na jednej z czterech kandydatów. Do wyboru mają Ewę Leniart, Marcina Warchoła, Konrada Fijołka i Grzegorza Brauna. Według niektórych sondaży na prowadzeniu jest obecnie Konrad Fijołek. Jego siła tkwi w poparciu większości opozycyjnych partii w sejmie. Jedyną partią, która nie poparła Fijołka jest Konfederacja, która ma swojego własnego kandydata – Grzegorza Brauna.

Marcin Warchoł to nie jedyny kandydat, który zdecydował się wykorzystać znaną twarzą. Konrad Fijołek na przykład niedawno sprowadził do Rzeszowa znanego i lubianego Roberta Makłowicza. Ewa Leniart z kolei wytoczyła dosyć cięższe działo, gdyż spotkała się w Rzeszowie z samym premierem Mateuszem Morawieckim. Niestety żadnego ciekawego przedstawienia nie zaoferowali, a jedynie zrobili sobie kilka zdjęć na rzeszowskiej starówce w otoczeniu ochroniarzy i członków kampanii.

Zespół Boys: królowie Disco Polo

Zespół Boys od wielu lat już podbija polską scenę disco polo. Jest to prawdopodobniej najpopularniejsza grupa disco w naszym kraju obok zespołu Akcent. Założyciel zespołu Marcin Miller jest kojarzony w całym kraju ze swoich przebojów, takich jak „Jesteś szalona” czy „Wolność”. Chociaż swoje największe hity nagrali w roku 1990, to są aktywni cały czas i do dzisiaj nagrywają swoje płyty. W 2017 powstała specjalna płyta na 25-letnie zespołu, która pokryła się złotem.