Zmiany w strukturze komendy Zakładu Karnego w Przytułach Starych – nowy zastępca dyrektora

Zmiany w strukturze komendy Zakładu Karnego w Przytułach Starych – nowy zastępca dyrektora

Od 22 kwietnia wyraźne zmiany zaszły w administracji Zakładu Karnego w Przytułach Starych. Na stanowisko zastępcy dyrektora tej placówki został powołany por. Tomasz Jackiewicz, a decyzję tę podjął płk Zbigniew Brzostek, pełniący funkcję dyrektora okręgowego służby więziennej w Warszawie.

Por. Tomasz Jackiewicz rozpoczął swoją służbę w Służbie Więziennej 17 lat temu, w 2004 roku. Pierwszym etapem jego kariery był Zakład Karny w Czerwonym Borze, gdzie objął stanowisko strażnika działu ochrony. Doświadczenie zawodowe Jackiewicza obejmuje różne role i stopnie w hierarchii pionu służby działu ochrony – od początkowych obowiązków strażnika, poprzez funkcję oddziałowego i dowódcy zmiany, aż po pozycję kierownika.

Teraz jednak dla por. Tomasza Jackiewicza nadszedł czas na kolejne etapy zawodowe. Jego niepodważalny profesjonalizm oraz bogate doświadczenie zdobyte przez wiele lat pracy w Służbie Więziennej stanowią solidne fundamenty do pełnienia obowiązków zastępcy dyrektora Zakładu Karnego w Przytułach Starych. Jest to nowe wyzwanie, na które por. Jackiewicz jest doskonale przygotowany.