Ewa Chodakowska inwestuje w nieruchomości w Sanoku

Ewa Chodakowska inwestuje w nieruchomości w Sanoku

Ewa Chodakowska buduje własne osiedle w Sanoku

Ewa Chodakowska do biednych nie należy, a swoje pieniądze stara się inwestować. Jak sama przyznaje, w swoich inwestycjach głównie skupia się na rozwoju swoich firm a także nieruchomości w Warszawie, Grecji i Sanoka. Influencerka ma w planach zbudować tam swoje własne osiedle. Na na razie powstały trzy domki jednorodzinne, ale w planach jest postawienie pięciu następnych. Chodakowska zamierza oddać je w stanie deweloperskim. Oznacza to, że nabywca będzie mógł zrobić z nimi, co chce. Tłumacząc na jeszcze prostszy język, będzie mógł wynajmować je za olbrzymie pieniądze, zawyżając w ten sposób ceny mieszkań w Polsce.

Skarbnik aprobuje

Skarbnik Urzędu Miasta w Sanoku Bogdan Florek nie ma żadnych przeciwwskazań, jak chodzi o samowolkę deweloperów. Wręcz przeciwnie wyraża bardzo duże uznanie dla Chodakowskiej za to, że inwestuje w mieście, z którego pochodzi. Zdementował także plotki, mówiące o tym, że do miejskiej kasy wpłynęły 2 mln złotych od Ewy Chodakowskiej. Mówi, że pieniądze te pochodzą od firma, która zajęła się budową hali produkcyjnej.

Jedna z najbogatszych Polek

Ewa Chodakowska jest jedną z najbogatszych Polek. W 2019 roku znalazła się w pierwszej 50-ce według czasopisma „Wprost”. Według szacunków jej majątek wynosił wtedy 178 milionów złotych. Skąd takie bogactwo? Influencerka zaczynała od nagrywania płyt DVD z programami fitness. Stały się one najpopularniejszymi tego rodzaju nagraniami w Polsce. Przez lata dbała także o to, aby powiększać swój kapitał poprzez inwestycje między innymi właśnie w nieruchomości.