Początek współpracy Izolatora Boguchwała z producentem wody źródlanej Borek Drinks sp. z o.o.

Początek współpracy Izolatora Boguchwała z producentem wody źródlanej Borek Drinks sp. z o.o.

Do grona współpracowników Izolatora Boguchwała, dołączyło przedsiębiorstwo Borek Drinks sp. z o.o., odpowiedzialne za produkcję wody źródlanej pod nazwą Rzeszowianka. W wyniku nawiązanej współpracy, Rzeszowianka będzie dostarczać wodę dla wszystkich działów, które reprezentują tzw. „Izolację”.

– Z ogromnym zadowoleniem przyjmujemy fakt, że nasze grono sponsorów powiększyło się o markę Rzeszowianka. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca, oprócz zapewnienia odpowiedniego nawodnienia naszych sportowców mężczyzn i kobiet, przyniesie wiele innych interesujących inicjatyw, które będziemy mogli realizować razem – komentuje Jakub Zaczkiewicz, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży w Izolatorze Boguchwała.

Reprezentanci firmy dodali: – Jako drużyna Rzeszowianki, z wielką pasją angażujemy się we wsparcie wydarzeń sportowych, ale też chętnie pomagamy przy planowaniu lokalnych wydarzeń poprzez dostarczanie wody dla uczestników.

W związku z nawiązaną współpracą, na terenie Izo Areny w Boguchwale pojawi się baner reklamowy nowego sponsora. Woda Rzeszowianka będzie również dostępna dla uczestników nadchodzącej imprezy plenerowej celebrowanej z okazji 80-lecia klubu, która ma miejsce w czerwcu bieżącego roku.