Poszukiwania nieznanych sprawców eksplozji bankomatu i kradzieży pieniędzy w miejscowości Tuszyma

Poszukiwania nieznanych sprawców eksplozji bankomatu i kradzieży pieniędzy w miejscowości Tuszyma

W spokojnej miejscowości Tuszyma na Podkarpaciu doszło do dramatycznego incydentu. W ciemnościach nocy z 31 maja na 1 czerwca, nieznani przestępcy przeprowadzili akcję wysadzenia bankomatu znajdującego się przy lokalnym centrum handlowym. W wyniku tej kradzieży doszło do zniknięcia kasetek z gotówką. Policja jest w trakcie prowadzenia śledztwa i na chwilę obecną nie jest w stanie określić, jak duże są straty finansowe.

Podkarpacka policja podjęła natychmiastowe działania mające na celu wykrycie sprawców tego czynu. Funkcjonariusze przystąpili do szczegółowych oględzin miejsca zdarzenia, gromadząc wszelkie możliwe dowody, które mogłyby pomóc w identyfikacji sprawców. Zabezpieczono między innymi odciski palców oraz wykonano dokumentację fotograficzną miejsca zdarzenia – informuje podkomisarz Bernadetta Krawczyk z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Policja robi wszystko, aby jak najszybciej wyjaśnić okoliczności tej sprawy. Oprócz zabezpieczenia wszystkich dostępnych śladów, planowany jest również przegląd nagrań z monitoringu miejsca, w którym doszło do eksplozji bankomatu.