Znaleziono ciało 25-latka. Znamy wyniki sekcji zwłok

Znaleziono ciało 25-latka. Znamy wyniki sekcji zwłok

Na osiedlu Podwisłocze w Rzeszowie doszło do podejrzanego incydentu. Nad rzeką znaleziono zwłoki mężczyzny, choć nie mamy pewności, jak doszło do jego śmierci. Wszystko wskazuje na samobójstwo, choć mamy na ten moment zbyt mało informacji, aby móc to jednoznacznie potwierdzić.

Szokujące zdarzenie na Podwisłoczu

W ostatnią niedzielę znaleziono zwłoki mężczyzny, które znajdowały się w kałuży jego własnej krwi. Prawdopodobnie doszło do popełnienia samobójstwa. Sekcję zwłok przeprowadzono w Katedrze Medycyny Sądowej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Znamy już jej wstępne wyniki.

Policja i prokuratura zajmują się obecnie śledztwem w tej sprawie. Na obecną chwilę nie znamy wszystkich szczegółów, choć sekcję zwłok już wykonano.

Czytaj także: Czad cały czas szaleje na Podkarpaciu. Jakiś czas temu zatruła się nim 15-letnia dziewczyna z Przemyśla.

Zwłoki odnalezione nad Wisłokiem

W ubiegłą niedzielę nad Wisłokiem znaleziono zwłoki mężczyzny. Okazało się, że w okolicach szyi i klatki piersiowej ma liczne rany cięte oraz kłute. Odkrycia dokonała przypadkowa osoba, która akurat przechodziła tamtą drogą.

Na miejscu w bardzo krótkim czasie pojawiła się policja, która rozpoczęła wszystkie niezbędne procedury. Między innymi zabezpieczyła nóż, który znajdował się w pobliżu zwłok. Można więc przypuszczać, że mężczyzna sam zadał sobie nim rany, które okazały się śmiertelne.