Atrakcyjna oferta wakacyjnych lotów

Atrakcyjna oferta wakacyjnych lotów

PLL LOT uruchomił dużo atrakcyjnych cenowo lotów z lotniska w podkarpackiej Jesionce. W związku z tym w lipcu port obsłużył aż 23 tysiące pasażerów. A lipiec był pierwszym miesiącem, w którym odbywały się loty międzynarodowe od czasu pandemii.

PLL LOT uruchomiły wakacyjne loty krajowe (np. do Gdańska czy Szczecina) i międzynarodowe. Tutaj największą popularnością cieszą się takie kierunki jak: Zadar, Burgas czy Saloniki. Dużym zainteresowaniem cieszą się też loty tańszego przewoźnika Ryanair’a do Londynu, Manchesteru czy Dublina.

Niewątpliwie wpływ na ponowne od wybuchu pandemii koronawirusa zainteresowanie lotami uwarunkowane jest wprowadzonym wysokim reżimem sanitarnym, który obowiązuje na lotnisku i podczas lotu. Pasażerowie nabierają coraz więcej zaufania i czują się bezpieczni.

W zeszłych latach lotnisko w Jasionce obsługiwało również loty linii lotniczych Lufthansa – największego jak do tej pory przewoźnika korzystającego z podkarpackiego lotniska. W tej chwili Lufthansa wstrzymuje się z lotami u nas i zapowiada powrót jesienią. Mają to być loty do Monachium.